Bir El De Sen Uzat Derneği hayır kermesi açtı

Bir El De Sen Uzat Derneği hayır kermesi açtı

Bir El De Sen Uzat Derneği hayırda yarışmaya devam ediyor. Yüzlerce insanın yüzünü güldürmeyi başaran Bir El De Sen Uzat Derneği, bu kez hayır kermesi ile gönülleri feth etti.

Bir El De Sen Uzat Derneği’nin özenle hazırlanmış olduğu hayır kermesi, bugün açılışı gerçekleştirildi. 10 Haziran Cumartesi tarihine kadar halka açık olacak olan organizasyonun, tüm gelirleri Sivas’ta yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara aktarılacak.

Kermeste giyim eşyalarından, hediyelik eşyalara, çeyiz ürünlerinden, koltuk takımlarına, masa ve sandalyelerinden, yatak, baza, başlık ve genç odası takımlarına, bahçe ve ofis mobilyalarından, sehpa ve avizelere kadar birçok ürün satışa sunuldu.

Ayrıca dernek üyelerinin hazırlamış olduğu çeşitli yiyecekler de satışa sunularak gelir elde edilecek. Bir El De Sen Uzat Derneğinin açtığı kermese, hayırsever Sivas halkı ilk günden yoğun ilgi göstermeye başladı.

Kermesin Açılışına Sivas Belediye Başkan vekili Turan Topgül, Başsavcı Hasan Uğurl, Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat fakültesinin Dekanı Prof DR Ömer Aslan, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kermesin açılışında konuşan Başkan vekili Turan Topgül, kermesin hayırlara vesile olmasını temenni ederek, kermesin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından kermesin açılışı gerçekleştirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ