Bir El De Sen Uzat derneğinden yardım kermesi

Bir El De Sen Uzat derneğinden yardım kermesi

Bir El De Sen Uzat Derneği hayırda yarışmaya devam ediyor. Yüzlerce insanın yüzünü güldürmeyi başaran Bir El De Sen Uzat Derneği, bu kez hayır kermesi ile gönülleri feth edecek.

Bir El De Sen Uzat Derneği’nin özenle hazırlanmış olduğu hayır kermesi, Cuma günü saat 14.00’da açılışı gerçekleştirilecek. 10 Haziran Cumartesi tarihine kadar sürecek olan organizasyonun, tüm gelirleri Sivas’ta yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara aktarılacak.

Kermeste giyim eşyalarından hediyelik eşyalara, çeyiz ürünlerinden koltuk takımlarına, masa ve sandalyelerinden yatak, baza, başlık ve genç odası takımlarına, bahçe ve ofis mobilyalarından, sehpa ve avizelere kadar birçok ürün satışa sunulacak.

Ayrıca dernek üyelerinin hazırlamış olduğu çeşitli yiyecekler de satışa sunularak gelir elde edilecek. Bir El De Sen Uzat Derneğinin açacağı kermese, hayırsever Sivas halkının yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Bir El De Sen Uzat Gönüllü yardım ekibi Başkanı Bülent Korkmaz, düzenleyecekleri hayır kermesi ile yüzlerce ailemizin yüzünü güldürmeyi amaçlıyoruz. İnşallah kermesimiz amacına ulaşacaktır. Tüm halkımızı kermesimize davet ediyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ