BİR KURBAN HİSSE BEDELİ 7900 TL

BİR KURBAN HİSSE BEDELİ 7900 TL

Hayat Ağacı Derneğinde Vekâletle Kurban Kampanyası kapsamında bu yıl bir kurban hisse bedeli tüm masraflar dâhil 7900 TL olarak belirlendi.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Hayat Ağacı Derneği’nin her yıl düzenlenen vekâletle kurban kampanyası hakkında bilgi verdi. Hayır, sahipleri, dernek merkezinde makbuz karşılığında ya da banka havalesiyle kurban hissesi bağışlayabilecek. Banka havalesi ile yapılacak bağışlar 23 Haziran’a kadar devam edecek.

İsteyen hayır sahipleri, www.hayatder.org sitesindeki banka hesaplarına isim ve telefonlarını yazıp havale yapabilecekler.

Ayrıca bağışçılardan isteyenlere 5 kg kemiksiz kurban eti verilecek. Kurban payları, bayramın ikinci gününden itibaren dernek merkezinden teslim edilecek.

Kurban hissesi bağışlayan hayır sahiplerine, dernek merkezi ya da havale yaptıklarında belirttikleri irtibat numaralarından hizmetin işleyişi ilgili bilgilendirme yapılacak.

Kurban kesim yeri ve saati bağışçılara mesaj yolu ile bildirilecek. Kurban kesimleri, kamera kaydına alınacak ve bağışçılara ulaştırılacak.

Hayat Ağacı Derneğine bağışlanan kurban etleri sayesinde Gıda Bankası’ndan yardım alan ihtiyaç sahipleri, yıl içinde her ay, aldıkları gıda ürünlerinin yanı sıra, limitleri dışında tercihlerine göre kemikli veya kemiksiz kurban eti alabilecekler.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ