BTP Belediye Başkan Adayı Kılınç Kızılırmak TV’ye konuk oldu

BTP Belediye Başkan Adayı Kılınç Kızılırmak TV’ye konuk oldu

Bağımsız Türkiye Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Necati Kılınç, Kızılırmak TV’de yayınlanan ve Selcen Küçükçongarın sunduğu seçim 2024 programına konuk oldu. 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimlere sayılı günler kala, adaylar projelerini ve vizyonlarını Sivas halkıyla paylaşmaya devam ediyor.

Kılınç, Sivas’ın geleceği için hazırladığı kapsamlı projeleri Kızılırmak TV’de izleyicilerle paylaştı. Bağımsız Türkiye Partisi’nin Sivas Belediyesi için öngördüğü büyük değişimleri vurgulayan Kılınç, şehrin gelişimi ve refahı için kararlılıkla çalışacaklarını belirtti.

Sivas kamuoyuna hitaben yapılan bu önemli açıklamalarda bulunan Bağımsız Türkiye Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Necati Kılınç,  “Her şey Sivas için” parolasıyla yürüttüğü seçim kampanyası büyük ilgi ve destek görüyor. Kılınç, şehrin her kesimini kucaklayan ve ihtiyaçlarına odaklanan projeleriyle Sivas halkının takdirini kazanmaya devam ediyor.

31 Mart yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte, Sivas’ın geleceği için umut vaat eden ve yenilikçi bir yönetim anlayışı sunan Necati Kılınç ve Bağımsız Türkiye Partisi’nin çalışmaları yakından takip edilmeye devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ