Büyük Birlik’te heyecan dorukta!

Büyük Birlik’te heyecan dorukta!

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için partiler çalışmalarına devam ederken, seçimin en favori partisi Büyük Birlik’te proje heyecanı yaşanıyor. BBP’nin Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun, 3 Mart Pazar günü projelerini Sivas halkıyla paylaşacak. Genel Başkan Mustafa Destici’nin de katılacağı proje tanıtım toplantısında Dr. Adem Uzun’un kamuoyu tarafından merakla beklenen projeleri de görücüye çıkmış olacak.

Seçim çalışmaları ve seçim gezileri boyunca projelerinin bir kısmından ana başlıklar halinde ipuçları veren Uzun’un proje ekibinde alanında uzman mimar, mühendis, harita mühendisi ve şehir plancıları bulunuyor. Hazırlanan projelerin tamamının Sivas’ın önceliklerini ele alan, ayakları yere basan ve uygulanabilirliği kesin olan projeler olduğu ifade ediliyor.

“BELEDİYE LİSTEMİZ RAKİPLERİMİZİN ÇOK ÖNÜNDE”

Şehrin ana problemlerini tespit ettiklerini ve göreve gelir gelmez acil eylem planıyla sorunlara ilk günden müdahale edeceğini belirten BBP Adayı Dr. Adem Uzun, “Biz olaya şöyle bakıyoruz; ortada bir sorunlar yumağı var ama bizim de buna karşılık çok güçlü projelerimiz var. Geçmiş tecrübem ve akademik hayatım boyunca şunu öğrendim, sorunları ancak işinin ehli insanlar çözüme kavuşturabilir. Hangi işi yapıyorsa yapsın, işini seven bir insan için problem yoktur. İşte biz öyle bir kadro kurduk ki, hemen hepsi kendi alanlarında uzman, hepsi işini çok seviyor ve daha da önemlisi hepsi Sivas’a aşık. Şimdi bu ekibin altından kalkamayacağı sorun olur mu?” şeklinde açıklamalarda bulundu.

“SİVAS MARKA KENT OLACAK”

BBP Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun “Projelerimizi açıkladığımızda herkes şundan emin olacak. Bu aday dersine çok iyi çalışmış. Hem problemleri tespit etmiş hem de çözümü biliyor. Allah’ın izniyle önümüzdeki 5 yıl Sivas’ın 5 yılı olacak ve şehrimiz bir “marka kent” olarak anılacak.” diyerek iddiasını ortaya koydu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ