Çanaklıtaş ve Çamayaz ailelerinin mutlu günü…

Çanaklıtaş ve Çamayaz ailelerinin mutlu günü…

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün sezonu da başladı. Kurban bayramının ardından Sivas belediyesi nikâh salonu da en hareketli, günlerini yaşıyor.

Bu Kapsamda Osman Yasir Çanaklıtaş ve Rumeysa Çamayaz evliliğe giden adımı atmanın mutluluğunu yaşadılar.

Sivas Belediyesi Nikah salonunda büyük bir heyecanla bekleyen Osman Yasir Çanaklıtaş ve Rumeysa Çamayaz  çifti, ailelerinin de desteği ile mutluluğa giden adımı attılar.

Osman Yasir Çanaklıtaş, bir ömür boyu aynı yastığa baş koyacak Rumeysa Çamayaz ile birlikteliğin en güzel sembolü olan nikâh akiti yapıldı.

Heyecanlı ve bir o kadarda mutlu olan genç çiftimiz Çanaklıtaş ve Çamayaz, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan ailelerine teşekkür ettiler.

Nikâh salonunda düzenlenen törende mutlulukları gözlerinden okunan Osman Yasir Çanaklıtaş ve Rumeysa Çamayaz, hayatlarını birleştirecek o sihirli sözcük “ Evet” kelimesi ile mutluluklarını taçlandırdılar.

Şahitlerinde eşlik ettiği nikâh akitinin ardından Nikâh memuru Muzaffer Güner, aile cüzdanını genç çifte vererek, bir ömür boyu mutluluk temennisinde bulundu.

Nikâh törenin ardından Çanaklıtaş ve Çamayaz aileleri genç çift ile hatıra fotoğrafı çektirerek sevinçlerine ortak oldular.

Güzel bir günün sonunda Sivasbiliyor habere düşüncelerini dile getiren Osman Yasir Çanaklıtaş ve Rumeysa Çamayaz, çok mutlu olduğunu belirterek Allah herkese bu mutluluğu tattırmasını temenni ettiler.

Bizlerde sivasbiliyor olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutlu olmalarını temenni ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ