Demirci, “Birlikteyiz Birlikte Yürüyeceğiz”

Demirci, “Birlikteyiz Birlikte Yürüyeceğiz”

Sivas Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Demirci, Büyük Birlik Partisi’nin dinamizmi ve vizyon projeleriyle şehre yeni bir soluk getirmek için seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Esnafların kapılarını tek tek çalarak, halkın nabzını tutan Demirci, partisinin projelerini detaylı bir şekilde anlatarak destek istiyor.

Esnafları gezerek partisine destek isteyen Demirci, “Birlikteyiz Birlikte yürüyeceğiz sloganı ile Sivas halkından destek görüyor.

Demirci samimi ve etkili iletişimiyle seçmenlerin güvenini kazanmaya devam ediyor. Gündüz esnaf ve halk ile beraber olan Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Meclis üyesi Adayı İbrahim Demirci, akşamda ev buluşmaları ile seçim çalışmalarındaki azmini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Demirci, yaptığı açıklamada, “Bizim amacımız herkes ile bir araya gelerek partimizin yapacağı projeleri halkımıza anlatmak.  Şuana kadar görüyoruz ki; partimize olan ilgi bizleri oldukça mutlu ediyor. İnşallah Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Başkan Adayımız Dr. Adem Uzun ile birlikte bu şehre en iyi hizmet vermek için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Meclis üyesi Adayı İbrahim Demirci, seçim çalışmalarına seçim gününe kadar daha tempolu bir şekilde yürüteceğini ifade ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ