Demirci ve Uzun STK Ziyaretlerine Hız Verdi: Esnaf ve Sanatkârlarla Buluştu

Demirci ve Uzun STK Ziyaretlerine Hız Verdi: Esnaf ve Sanatkârlarla Buluştu

Büyük Birlik Partisi’nin Sivas Belediye Meclis üyesi adayı İbrahim Demirci ve Belediye Bakan Adayı Adem Uzun, seçim çalışmaları kapsamında aktif bir şekilde sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştiriyorlar. Sivas’ın en güçlü sivil toplum örgütlerinden biri olan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği ile Yiyecek Yapanlar ve Satanlar Odası’nı ziyaret etti.

Demirci’nin ziyaretlerinde, ilk olarak Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkanı Hakan Demirgil ile bir araya gelindi. Burada, esnafın karşılaştığı sorunlar ve beklentileri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Demirgil, Büyük Birlik Partisi’ne seçimlerde başarılar diledi .

Ardından, Yiyecek Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mehmet Akgül’ü ziyaret eden Demirci, esnafların taleplerini dinledi ve onlarla birlikte çözüm yolları üzerinde konuştular. Akgül, Demirci’ye çıktığı zorlu yolculukta başarılar temennisinde bulundu.

Büyük Birlik Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Demirci’nin STK ziyaretleri, yerel esnafın sesini duyurmak ve onların sorunlarına çözüm bulmak için önemli bir adım olarak görülüyor. Seçim sürecinde daha fazla etkileşim ve işbirliği bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ