Demokrat Parti’nin Sivas Belediye Başkan Adayı Bahadır Başer, Kızılırmak TV’nin Konuğu Oldu

Demokrat Parti’nin Sivas Belediye Başkan Adayı Bahadır Başer, Kızılırmak TV’nin Konuğu Oldu

Sivas’ın yerel seçim atmosferi, Kızılırmak TV’nin özel programı “Seçim 2024″e konuk olan Demokrat Parti’nin Sivas Belediye Başkan adayı Bahadır Başer ile ısındı. Programın sunucusu Selcen Küçükçongar’ın sorularını yanıtlayan Başer, Sivas’a hizmet etmek ve şehrin potansiyelini dünyaya tanıtmak amacıyla yola çıktığını belirtti.

Başer, Sivas’ın tarihi ve turistik zenginliklerini küresel ölçekte tanıtmayı hedeflediğini ifade ederken, şehrin kalkınması için her kesimden insanla işbirliği içinde olacaklarını vurguladı. “Sultan şehirde herkes taşın altına elini koyarak şehri en iyi konuma getirmek için canla başla çalışmamız lazım” diyen Başer, sadece kendi projelerini değil, kadınlardan yaşlılara, gençlerden çocuklara kadar her kesimi ilgilendiren projelerin de olduğunu söyledi.

Demokrat Parti Sivas belediye başkan adayı Bahadır Başer, belediyeye gelmemiz halinde ilk işim makamın kapısını kaldıracağım. Halkımız bana aracısız bir şekilde rahatça ulaşacaktır” dedi.

Başer’in açıklamalarına göre, adaylığı sürecinde Sivas için birçok proje geliştiren Başer, seçilmesi halinde bu projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor. Sivaslılardan destek isteyen Başer, “Sivaslılarımızdan bana destek olmalarını bekliyorum” dedi.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde adaylar, seçmenlerle buluşarak projelerini tanıtmaya ve destek istemeye devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ