Deva Partisi Belediye Başkan Adayı İnce, Sivas Esnafını Ziyaret Etti

Deva Partisi Belediye Başkan Adayı İnce, Sivas Esnafını Ziyaret Etti

Deva Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Serdar İnce, Sivas Elektrikçiler Elektronikçiler Bilgisayarcılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sayın Sadi Aytak’ı ziyaret etti. Ziyarette, şehrin gelişimi ve esnafın sorunları gibi konular ele alındı.

İnce, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Yeni Bir Sivas” vizyonuyla yola çıktıklarını belirterek, Sivas’ın büyümesinin ortak hareket etmekten geçtiğini vurguladı. İnce, “Başta Sivas olmak üzere çeşitli konuları değerlendirerek, şehrimizin geleceği için ortak akılda bulunmak istiyoruz. Esnafımızın görüşleri bizim için son derece önemli. Sivas’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için birlikte çalışacağız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sadi Aytak ise, “Güleryüzlü ev sahipliği için teşekkür ediyoruz. Şehrimizin kalkınması ve esnafımızın sorunlarının çözümü noktasında iş birliği yapmaktan memnuniyet duyacağız” şeklinde konuştu.

Sivas’ın geleceği için ortak çaba ve iş birliğinin önemine vurgu yapan ziyaret, şehrin gelişimi adına umut verici adımların atılacağına işaret etti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ