Fatih Kalkan’dan istihdamı artıracak proje…

Fatih Kalkan’dan istihdamı artıracak proje…

Sivas’ın Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Fatih Kalkan, kadınlara yönelik istihdamı artıracak önemli bir proje ile gündeme geldi. Kalkan’ın hazırladığı proje, kadın girişimcilerin iş hayatına katılımını teşvik ediyor ve kültürel mirası yaşatmayı hedefliyor.

Projenin temelini oluşturan özel çarşı, Selçuklu ve Osmanlı motifleriyle bezeli estetik ve tarihi değerleri bünyesinde barındıracak. Bu çarşı, sadece kadınlara özgü bir ticaret ve buluşma noktası olarak tasarlandı. Farklı sektörlerden ancak her birinden sadece birer tane olacak şekilde dükkânların yer alacağı çarşıda, kadınlara yönelik ürünler sunularak müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verilecek.

Kalkan’ın projesi, kadın istihdamını artırmayı ve genç girişimci kadınlara destek olmayı amaçlıyor. Bu çarşıda yer alacak ürünler, günlük yaşamın vazgeçilmezleri arasından seçilerek kadınlara değer katan bir alışveriş deneyimi sunacak.

Fatih Kalkan’ın kadınlara yönelik bu önemli projesi, hem ekonomik hem de sosyal açıdan büyük bir katkı sağlayacak gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ