İnce, İl Başkanı Murat Tamer Çevik ve İl Yönetimi İle Saha Ziyaretlerine hız verdi

İnce, İl Başkanı Murat Tamer Çevik ve İl Yönetimi İle Saha Ziyaretlerine hız verdi

Deva Partisi’nin iddialı Sivas belediye başkan adayı Serdar İnce, Sivas’ın dört bir yanını ziyaret ederek vatandaşların nabzını tutmaya devam ediyor. Bugün gerçekleştirdiği ziyaretlerde, partisinin il başkanı Murat Tamer Çevik ve il yönetimiyle birlikte Demirciler Odası Başkanı Harun Koç ve yönetimini ziyaret etti.

Güler yüzlü karşılamalarla karşılaşan İnce ve beraberindekiler, odanın başkanı Koç ile Sivas’ın sosyo-ekonomik durumu başta olmak üzere genel sorunları masaya yatırdılar. İnce, odanın üyeleriyle samimi bir diyalog kurarak, çözüm odaklı yaklaşımlarını sergiledi.

Ziyaretlerine hız kesmeden devam eden İnce ve ekibi daha sonra Esentepe Mahalle Muhtarı Celal Şanlı’yı ziyaret etti. Muhtar Şanlı ile mahallenin sosyo-ekonomik durumu başta olmak üzere genel sorunlarını masaya yatıran İnce, yerel yönetim anlayışını vatandaşların nabzına uygun bir şekilde oluşturma çabasını gösterdi.

Ziyaretlerin sonunda, İnce ve beraberindekiler mahalle muhtarı ve odanın başkanı başta olmak üzere kendilerine gösterilen güleryüzlü ev sahipliği için teşekkür ettiler.

Serdar İnce ve Deva Partisi’nin Sivas’a getirdiği “Yeni Bir Sivas” vizyonu, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanırken, saha ziyaretleriyle de bu ilgi ve destek her geçen gün artıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ