Demokrat Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Bahadır Başer, Kızılırmak TV’de Seçim Projelerini Değerlendirdi

Demokrat Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Bahadır Başer, Kızılırmak TV’de Seçim Projelerini Değerlendirdi

Sivas’ın yerel seçimlerine sayılı günler kala, Demokrat Parti’nin Sivas Belediye Başkan adayı Bahadır Başer, Kızılırmak TV’de seçim çalışmalarını ve vaat ettiği projeleri değerlendirdi. Programın sunucusu Selcen Küçükçongar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen “Seçim 2024” programına konuk olan Başer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak, kadınların toplumdaki önemine vurgu yaptı.

Programda Doğu Türkistan ve Gazze’deki yaşanan insanlık dışı olaylara da değinen Başer, bu acıların Müslümanların birlik olmamasından kaynaklandığına dikkat çekti. Ayrıca, hükümetin politikalarını eleştirerek, Sivas için vaat ettiği projeleri kamuoyuyla paylaştı. Başer, Et balık kurumunda yaşanan et almak için uzun kuyrukların oluştuğuna dikkat çekerek bu görüntülerin Sivas’a yakışmadığını kaydetti. 

Başer’in açıklamalarıyla program, Sivaslıların dikkatini çekerken, adayın yerel yönetimdeki deneyimleri ve vaat ettiği projelerle ilgili merak da arttı. Sivas halkı, 31 Mart yerel seçimlerinde Bahadır Başer’in liderliğindeki Demokrat Parti’nin Sivas Belediye Başkanlığı için ne gibi yenilikler getireceğini ve vaatlerini yerine getireceklerini görmeyi bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ