İnce, Seçim kampanyasına hızlı başladı

İnce, Seçim kampanyasına hızlı başladı

Deva Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı olarak açıklanan yüksek mimar Serdar İnce, adaylığının duyurulmasının ardından seçim çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaptı. İnce, gün boyu esnaf ve seçmenlerle bir araya gelerek, Sivas’ın geleceği için ortak bir vizyon oluşturmayı hedefliyor.

Esnaflar başta olmak üzere çeşitli kesimlerden gelen talepleri dinleyen İnce, 31 Mart’ta kazananın Sivas olmasını arzuladığını belirtti. Sivil toplum örgütlerinin önemine vurgu yaparak, ortak hareket etme çağrısında bulunan İnce, Sivas’ın potansiyelini en üst seviyede kullanmak için işbirliğinin önemine işaret etti.

Deva Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Serdar İnce, çalışmaları kapsamında Sivas esnaf ve sanatkârlar Odaları Birliği, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi ve muhtar derneklerini ziyaret ederek, yerel dinamiklerle doğrudan iletişim kurdu. Muhtarların yerel yönetimdeki önemine vurgu yapan İnce, onların görüşlerini ve beklentilerini dikkate alarak, katılımcı bir yönetim anlayışını benimsediğini ifade etti.

Serdar İnce’nin yoğun tempo ile sürdürdüğü seçim kampanyası, Sivas’ın geleceği için umut vadeden bir sürecin habercisi olarak değerlendiriliyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ