BBP Adayı Adem Uzun saha hakimiyetini ele geçirdi

BBP Adayı Adem Uzun saha hakimiyetini ele geçirdi

Sivas’ta yerel seçimlerin en favori partisi konumunda olan BBP’nin belediye başkan adayı Dr. Adem Uzun ve ekibi seçim çalışmalarıyla göz dolduruyor. Esnaf ziyaretleri, sivil toplum kuruluşları ve mahalle toplantılarıyla Sivaslılarla bir araya gelen Uzun, sorunları ilk elden tespit ediyor, gerekli notları alıyor ve çözüm önerilerini paylaşıyor.

Sahaya indiği ilk günden itibaren seçmenlerin en çok ilgi gösterdiği adayların başında gelen Uzun, mahalle aralarındaki seçim ofislerinin açılışına bile yüzlerce araçlık konvoyla katılarak, Sivas’ta artık bir değişim yaşanmasının gerekliliğine vurgu yapıyor.

UZUN: “BELEDİYE İYİ YÖNETİLMİYOR”

Mevcut yönetimin hizmetlerine teşekkür ederken, eksik gördüğü noktalara da vurgu yapan BBP Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun “Biz, Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinden gidenler olarak asla ayırmadan ve asla ayrımcılık yapmadan bir yönetim tarzı geliştireceğiz. Bugüne kadar yapılan her doğru işin nasıl yanında olduysak, yapılan hataları da aynı düsturla elbette dile getireceğiz. Sivas Belediyesi son yıllarda iyi yönetilmiyor. Liyakatten uzaklaşılmış, çalışanlar huzursuz… Öylesine söylentiler var ki, dile getirmem imkânsız. Doğru dürüst hiç bir projenizi gerçekleştirmeden Sivas’ı en borçlu 5’inci il durumuna nasıl soktunuz? Allah aşkına bunu nasıl başardınız? Şimdi ben bunları sormayacak mıyım? Dolayısıyla Sivas Belediyesinde artık değişimin zamanı gelmiştir ve seçmenimiz de bunun farkındadır…” şeklinde açıklamalarda bulundu.

“31 MART MİLAT OLACAK, SİVAS’I BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Seçmenlerden gördüğü ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade eden Dr. Adem Uzun, “Allah’a çok şükür toplumumuzun her kesiminin gönlüne girmişiz. Bu bizi hem daha çok çalışmaya sevk ediyor hem de üzerimizdeki sorumluluğu artırıyor. Ama sevgili Sivaslılar merak etmesin. İnşallah 1 Nisan sabahı daha huzurlu, daha mutlu ve daha gelişmiş bir Sivas’ın temelini hep birlikte atmış olacağız ve bu sultan şehri hep birlikte yöneteceğiz” dedi…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ