İnce, Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Hüseyin Polat ile Bir Araya Geldi

İnce, Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Hüseyin Polat ile Bir Araya Geldi

Sivas’ın geleceğine yön verecek seçim çalışmaları kapsamında, Deva Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Yüksek Mimar Serdar İnce, Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Hüseyin Polat’ı ziyaret etti. Ziyarette, mahalle sorunlarının çözümü için önemli görüşmeler gerçekleştirildi.

Muhtarların toplum içindeki önemine vurgu yapan İnce, Polat’tan destek istedi ve birlikte Sivas’ın kazanmasını dile getirdi. Yeşilyurt Mahallesi’nin sorunlarını dinleyen İnce, çözüm noktasında üzerlerine düşen görevleri yerine getireceklerini belirtti.

Ziyarete, Deva Partisi Sivas İl Başkanı Murat Tamer Çevik ve il yönetimi de katılarak destek verdiler. Mahalle sakinleriyle yapılan istişarelerde, güler yüzlü bir ortamda sorunlar dile getirilirken, çözüm yolları da masaya yatırıldı.

Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Hüseyin Polat, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Deva Partisi Belediye Başkan Adayı Serdar İnce’ye teşekkür etti ve mahallelerine gösterdiği ilgiden dolayı memnuniyetini belirtti.

Sivas’ın her mahallesine eşit hizmet götürme hedefiyle yola çıkan Serdar İnce ve ekibi, yerel yönetimde şeffaf, katılımcı ve etkili bir anlayışla hareket edeceklerini vurgulayarak, halkın desteğini almaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ