İyi Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan’dan Seçim Vaatleri: Suya, Ekmeğe ve Ulaşıma Yüzde 50 İndirim…

İyi Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan’dan Seçim Vaatleri: Suya, Ekmeğe ve Ulaşıma Yüzde 50 İndirim…

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde, Belediye başkan adayları seçim kampanyalarına başladı. İyi Parti’nin Sivas Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan da memleketi Sivas’a gelerek seçim çalışmalarına start verdi. Ceylan, sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya gelerek seçim stratejisini paylaştı.

Kahvaltının ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan İyi Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, seçilmesi halinde gerçekleştireceği projeleri açıkladı. Ceylan, ilk aşamada suya, ekmeğe ve ulaşıma yüzde 50 indirim yapma sözü verdi ve “Yapamayacağım hiçbir sözü vermem” dedi.

İşsizlik sorununa dikkat çeken Ceylan, Sivas’ta işsizlik sorununun ciddi boyutta olduğunu ifade etti. Adaylık sürecinde Sivaslılara müjde veren Ceylan, 80 bin kişiyi iş sahibi yapma vaadinde bulundu.

Sivas’ı büyük bir şehir haline getirme hedefini belirten İyi Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, bu hedefe nasıl ulaşacaklarını da canlı yayında detaylı bir şekilde paylaştı.

 

Sivasbiliyor haber merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ