Kalkan, esnaf ziyaretlerine hız verdi

Kalkan, esnaf ziyaretlerine hız verdi

Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Fatih Kalkan, şehrin dört bir yanındaki hemşehrileriyle buluşmaya devam ediyor. Bugünde Kepenek Caddesi, Hikmet Işık Caddesi ve Nalbantlar Caddesi boyunca esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kalkan, bölgenin nabzını tuttu.

Muhtarları ziyaret eden ve bölgenin sesini dinleyen Kalkan, her kesimin görüşlerini önemsediğini vurguluyor. Özellikle Kadın Kolları tarafından düzenlenen ev ziyaretlerinde kadınların fikir ve önerilerini alan Kalkan, her bir görüşün kıymetli olduğunu belirtiyor.

Kalkan, “Sivas’ımızın her bir köşesine dokunmak, her bir sakininin sesine kulak vermek istiyorum. Çünkü hizmet için buradayım” diyerek, vatandaşların beklenti ve taleplerini dikkate alacaklarını ifade ediyor.

Daha yaşanabilir bir Sivas için birlikte hareket etme çağrısında bulunan Kalkan, “Gelin, bu yolda birlikte yürüyelim” çağrısında bulunuyor. Vatandaşlar da Kalkan’ın samimi ve katılımcı yaklaşımını memnuniyetle karşılıyor ve umutla geleceğe bakıyor.

Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Fatih Kalkan’ın şehre getirdiği dinamizm ve katılımcı yaklaşım, seçmenler arasında olumlu yankılar uyandırıyor. Sivaslılar, şehrin daha iyi bir geleceğe doğru yönlendirilmesi konusunda Kalkan’ın liderliğine güveniyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ