Eğitim Sorunları, Regaip Tütüncü ile Kara Sevdam Sivas Programında Gündemdeydi

Eğitim Sorunları, Regaip Tütüncü ile Kara Sevdam Sivas Programında Gündemdeydi

Sivas’ın önemli yayın organlarından biri olan Kızılırmak TV’de her hafta cumartesi günleri yayınlanan “Regaip Tütüncü ile Kara Sevdam Sivas” adlı programda, bu hafta eğitim sorunları masaya yatırıldı. Eğitimi Destekleme Derneği Başkanı Bülent Korkmaz, okullarda yaşanan sorunlar ve eğitim alanındaki eksikliklere dikkat çekti.

Programda konuşan Korkmaz, eğitim alanındaki sıkıntıları dile getirerek, Sivas’ta birlik ve beraberliği sağlayamamanın üzüntüsünü dile getirdi. “Hayırsever 130 kişi bir araya gelip bir okul yapamıyoruz.” diyen Korkmaz, artık devleti beklemenin yeterli olmadığını vurguladı. Korkmaz, bunun yerine iş insanlarının bir araya gelip eğitim alanındaki eksiklikleri gidermek için adım atması gerektiğini ifade etti.

Eğitim alanındaki sorunlara çözüm bulmak için toplumun bir araya gelmesi gerektiğini vurgulayan Korkmaz’ın sözleri, programın izleyicileri tarafından dikkatle dinlendi. Eğitimin önemi ve yaşanan sorunların çözümü için iş birliği çağrısı yapan Korkmaz, toplumun her kesiminden destek beklediklerini belirtti.

Program, eğitim alanındaki sorunların çözümü için atılacak adımların önemini bir kez daha vurgularken, izleyicilerin de bu konuda duyarlı olmalarını sağladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ