Kalkan, “ Yaşanabilir bir Sivas inşa etmek amacındayız”

Kalkan, “ Yaşanabilir bir Sivas inşa etmek amacındayız”

Sivas’ın geleceğine ışık tutacak adımlar atmak için seçim hazırlıklarını sürdüren Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkan Adayı Fatih Kalkan, Kepenek Caddesi’nde hemşehrileri ve esnafla bir araya geldi. Gerçekleştirdiği ziyarette Kalkan, şehrin yarınlarını daha aydınlık kılmak için her bir sohbetin önemine vurgu yaptı.

Esnafın sesine kulak verirken, şehrin gelişiminde esnafın oynadığı büyük rolü vurgulayan Kalkan, “Sivas’ımızın geleceği için her birimizin katkısı büyük. Esnafımızın beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek, birlikte daha yaşanabilir bir Sivas inşa etmek amacındayız.” dedi.

Kalkan, Sivas’ın her kesiminin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak birlikte hareket edeceklerine olan inancını dile getirdi. Hemşehrilerinin destek ve önerilerinin kendisi için önemli bir rehber olduğunu belirten Kalkan, “Gelin, el ele vererek Sivas’ımızı daha yaşanabilir, daha gelişmiş ve daha mutlu bir geleceğe taşıyalım.” şeklinde konuştu.

Sivaslılar da Kalkan’ın samimi yaklaşımı ve gelecek vizyonu karşısında memnuniyetlerini dile getirirken, şehrin ortak geleceği için birlikte çalışma sözü verdiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ