Karasu, “ Cumhurbaşkanımızı tebrik ediyorum”

Karasu, “ Cumhurbaşkanımızı tebrik ediyorum”

İyi parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu, dün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasında değerlendirmelerde bulundu. Başkan Karasu, “Türk siyasal tarihinde ilk kez tecrübe ettiğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu önemli bir katılım oranıyla tamamlandı. Sonuçların Türk milletine hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Karasu, sonuçlar her ne kadar bizi üzmüş olsa da bizlere inanan %48’i gelecek yıllarda %58’lere, %68’lere çıkarmak için daha büyük bir azimle çalışmaya devam edeceğiz. Kurumsal bir anayasal demokrasinin tesisinde, iktidar olmak kadar muhalefet olmak da kıymetlidir şeklinde konuştu.

İyi Parti olarak hem mecliste ve hem de Türkiye’nin her yerindeki il ve ilçe teşkilatlarıyla sorumluluklarını yerine getirmeye devam edeceklerini ifade eden Karasu, cesurlar hareketi olarak memleket sevdasıyla daha çok yol almak için, bu yolda “çoğumuzu daha da çok etmek için” ve nihai olarak seçmenlerimizin bizlere verdiği mesuliyeti yerine  getirmek için ilk günkü heyecanla ve umutla yolculuğumuzu aralıksız sürdüreceğiz. Açıklamasında bulundu.

CUMHURBAŞKANIMIZI KUTLUYORUM

Seçimlerde halkın oyunu alarak tekrar seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı  kazanmış oldukları seçimlerimden dolayı tebrik ettiğini beyan eden Karasu şunları kaydetti; Bizler birbirimizin düşmanı değil, rakibiyiz. Bu rekabetteki iddiamız ise memleketi daha iyi yönetme iradesini ortaya koymaktan ibarettir. Türk milleti, Türk devletine hizmet görevini bugün sizlere, denetleme yaparak bu millete hizmet verme görevini ise bizlere vermiştir. Bizler hissemize düşen denetleme görevini, milletimizin hiçbir ferdini incitmeden yapacağız. Aynı sorumluluğa sizler de sahipsiniz. Uzun seçim maratonu boyunca büyük fedakârlıklar gösteren parti teşkilatımıza, sandıklarda demokrasi nöbeti tutan müşahitlerimize ve sandık görevlilerimize, aday adaylarımıza ve adaylarımıza, Millet İttifakı’nın paydaşlarına teşekkür ediyorum.

Türkiye İYİ olsun diye bütün teşkilatlarımız, üyelerimiz ve gönüllülerimiz ile mücadelemize devam edeceğiz ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ