Karasu: “Sivas’taki tüm belediyelere talibiz”

Karasu: “Sivas’taki tüm belediyelere talibiz”

İyi parti yerel seçimlere kendi adayları ile seçime girme kararı aldı. Parti teşkilatları yerel seçim için aday belirleme çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda İyi parti Sivas il başkanı Volkan Karasuda yaptığı açıklama ile yerel seçime teşkilatları olarak hazır olduklarını dile getirdi.

İyi Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde güçlü adaylar ile hem Sivas merkez hem de ilçelerde tüm belediye başkanlıklarına talip olduklarını ve parti, teşkilatı olarak seçime hazır olduklarını ifade etti.

Tüm Türkiye’de kendi adaylarıyla yerel seçime girecek olan İyi Parti, parti teşkilatları yerel seçimlerde iddialı adayları belirlemek için çalışmalarına hız vermeye hazırlanıyor.

İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener liderliğinde Sivas’ta yerel seçimler için çalışmaları sürdürdüklerini ifade eden İyi parti Sivas İl başkan Volkan Karasu, “Yerel seçimlere 6 ay gibi kısa bir süre kaldı. Bizlerde İYİ Parti Sivas İl teşkilatları olarak çalışmalarımız devam ediyor. Sivas merkez başta olmak üzere 16 ilçe ve beldede İYİ Parti’nin seçmenin tercihiyle göstereceğimiz adaylarla tüm belediyelere talibiz. Sivas’ı tüm belediyelerinde vatandaşı İYİ Parti hizmetiyle buluşturmak istiyoruz. Yerel yönetimler kamu hizmetlerinin vatandaşa en yakın biçimde sağlanması ve idarede etkinlik ve verimliliğin sağlanmasında merkezi bir konuma sahiplerdir. Bu yüzden de yerel seçimleri oldukça önemsiyoruz ve tüm belediyeleri kazanmak için çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Vatandaşın gönlüne dokunup İYİ Parti’yi en güzel şekilde seçmene anlatacağız. Bunun içinde yerel seçimlere kadar gece, gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ