Kardeşler Mahallesi Muhtar Adayı Dilek Gözüküçük ile değişecek

Kardeşler Mahallesi Muhtar Adayı Dilek Gözüküçük ile değişecek

2014 yılında yerel seçimler ile birlikte yapılacak olan muhtarlık seçimi için muhtar adayları da mahalleri için adaylıklarını açıklamaya başladı.

Kardeşler mahallesinin genç bayan adayı Dilek Gözüküçük de, doğup büyüdüğü mahallesine hizmet etmek için bende bu yarışta varım diyerek, muhtar adayı olduğunu kamuoyu ile paylaştı.

Seçim çalışmalarına hızlı başlayan Kardeşler Mahallesinin muhtar adayı Dilek Gözüküçük, kapı kapı dolaşarak seçmenleri bir bir araya geliyor.

Kardeşler mahallesine yapmayı planladığı çalışmaları mahalle sakinlerine tek tek anlatmaya çalışan Muhtar Adayı Dilek Gözüküçük, 2024 yılında yapılacak seçimlerde, seçilmesi halinde Başta Sivas belediyesi olmak üzere tüm kurumlar ile uyum içerisinde olarak mahallerinin sorunlarını çözme noktasında büyük gayret göstereceğini belirtti.

Kardeşler mahallesine bir bayan elinin değmesi gerektiğini savunan Muhtar Adayı Dilek Gözüküçük, mahalle sakinlerinden mahallesini iyi tanıyan ve çalışmasına inandıkları muhtar adayına oy vermelerini istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ