Karşıyaka Mahallesi Muhtar Adayı Ertörer, Ev Ziyaretlerine Hız Verdi

Karşıyaka Mahallesi Muhtar Adayı Ertörer, Ev Ziyaretlerine Hız Verdi

Karşıyaka Mahallesi’nde muhtarlık için aday olan Adem Ertörer, seçim çalışmalarını hızlandırdı. Ertörer, eş, dost, akraba ve komşularını ziyaret ederek seçmenlerle iç içe bir kampanya yürütüyor.

Ertörer, ev ziyaretleriyle mahalle sakinleriyle yakın ilişkiler kurmayı hedefliyor. “Gönülleri kazanacağız, mahallemizi güzelleştireceğiz” diyen Ertörer, her evi ziyaret ederek sorunları dinleyeceklerini ve çözüm odaklı bir yaklaşım benimseyeceklerini belirtiyor.

Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyip çözüm üretmeyi amaçlayan Ertörer, “Kalplere dokunacağız, birlikteliği sağlamlaştıracağız” sözleriyle de dikkat çekiyor. Ertörer’in vizyonu, mahallede birlik ve dayanışmayı güçlendirerek sorunların çözümüne odaklanmayı vurguluyor.

Karşıyaka Mahallesi’nde yaşayanlar, Adem Ertörer’in ev ziyaretlerine olumlu tepkiler vererek desteklerini dile getiriyorlar. Ertörer’in, mahalle sakinlerinin güvenini kazanarak sorunların çözümü için etkin bir liderlik sergilemesi bekleniyor.

Seçim çalışmalarının hız kazandığı bu dönemde, Adem Ertörer’in ev ziyaretleriyle mahalle sakinleri arasında sağlam bir iletişim köprüsü oluşturması, seçim sürecinde kendisine avantaj sağlayabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ