Kılınç, “Milli Ekonomi modeli mutlaka Türkiye’de hayata geçmeli”

Kılınç, “Milli Ekonomi modeli mutlaka Türkiye’de hayata geçmeli”

Bağımsız Türkiye Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Necati Kılınç, ziyaretlerinden birini Ticaret Odası Başkanı Zeki Özdemir’in makamında gerçekleştirdi. Teşkilat Başkanı Ömer Aslan ve parti yönetimi ile birlikte gerçekleştirilen bu ziyarette Kılınç, seçim sürecindeki önemli adımlardan birini daha tamamlamış oldu.

Kılınç’ın ziyaretinde yaptığı konuşmada, mevcut partilerle yaşanan krizlerin aslında suni olduğunu ve bu krizlerin kapitalizmin doğal bir sonucu olduğunu belirtti. Aynı zamanda, mevcut siyasi sistemin toplumun ihtiyaçlarına cevap veremediğini vurgulayarak, Bağımsız Türkiye Partisi’nin üst düzeyde desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

Özellikle, Prof. Dr. Haydar Baş’ın önerdiği ve 6 ülkede uygulanan milli ekonomi modelinin Türkiye’de de hayata geçirilmesi gerektiğini vurgulayan Kılınç, ülkenin ekonomik bağımsızlığına kavuşması için köklü bir değişikliğin şart olduğunu dile getirdi. Ayrıca, sürekli aynı taktiklerle farklı sonuçlar elde edilemeyeceğini ve bu nedenle köklü bir değişikliğin gerekliliğini vurguladı.

Kılınç’ın bu görüşleri ve önerileri, Bağımsız Türkiye Partisi’nin seçim sürecindeki iddialı duruşunu ve ülke için önerdiği çözüm odaklı yaklaşımını yansıtıyor. Bu yaklaşım, seçmenlerin dikkatini çekmeye ve partinin destekçilerini artırmaya yönelik önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ