Kılınç, “Milli ekonomi modelini Sivas’ta uygulayacağız”

Kılınç, “Milli ekonomi modelini Sivas’ta uygulayacağız”

Bağımsız Türkiye Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı makine mühendisi Necati Kılınç Teşkilat Başkanı Ömer Aslan MYK üyesi Mustafa Doğan ve BTP yönetimi Yıldız beldesi Derneğini ziyaret etti

Bağımsız Türkiye Partisi Sivas Belediye Başkanı adayı Necati Kılınç, Sivas’ın milli ekonomi modelini uygulayacaklarını açıkladı. Kılınç’ın ziyaret ettiği Yıldız Belde Derneği’nde yaptığı konuşmada, devletin gücünün emekli, işçi, çiftçi ve memurun güçlü olmasından anlaşıldığını belirtti. Bu unsurlar güçlü olduğunda devletin de güçlü olduğunu vurguladı ve milletin yoksulluk içinde bırakılmasının istismar olduğunu ifade etti.

Kılınç, milli ekonomi modelinin Profesör Doktor Haydar Baş tarafından güçlü millet ve güçlü devleti hayata geçirmek amacıyla yazıldığını dile getirdi. Sivas halkının desteğiyle milli ekonomi modelini uygulamayı planladıklarını ve ilk olarak istihdamı artırarak tarım ve sanayiyi destekleyeceklerini belirten Kılınç, oluşturacakları pazarlama ağıyla Sivas’ın göç almaya başlayacağını ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ