Harun İnce, “ Partimize olan ilgi her geçen gün büyüyor”

Harun İnce, “ Partimize olan ilgi her geçen gün büyüyor”

Yeniden Refah Partisi Belediye Meclis üyesi adayı iş insanı Harun ince, belediye başkan adayı Fatih Kalkan ile birlikte sıkmadık el bırakmıyor. Gece gündüz seçim ziyaretleri gerçekleştiren İnce ve Kalkan, sivas için hazırladıkları vizyon projeleri seçmenleri ile paylaşıyorlar.

Sanayi esnafına ziyaret eden yeniden refah partisi belediye meclis üyesi adayı Harun ince daha sonra Demirciler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Harun koç ile bir araya geldi. Yeniden Refah partisi belediye başkan adayı Fatih Kalkan ile birlikte Demirciler odası başkanı Harun koç’u ziyaret eden İnce, burada yaklaşan yerel seçimler ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Harun İnce ve Fatih Kalkan, Demirciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Koç’tan partilerine destek isteyerek kazananın Sivas olması için çaba gösterdiler. Koç ise İnce ve Kalkan’a çıktıkları yolda başarılar dileyerek desteklerini belirtti.

Harun İnce, yaptığı açıklamada, “Partimize olan ilgi her geçen gün büyüyor. Seçmenlerimizle bir araya gelerek onların beklenti ve taleplerini dinliyoruz. Sivas için hazırladığımız projelerle ilgili de bilgi veriyor ve destek istiyoruz. Amacımız, Sivas’ın daha yaşanabilir bir şehir olması için çalışmak ve hizmet etmektir” dedi.

Yeniden Refah Partisi Belediye Meclis üyesi adayı Harun Koç daha sonra Hıdırnalı köyünü ziyaret ederek, partilerinin il genel meclisi üyesi adayı Yusuf Tanrıverdiye destek istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ