Kılınç, “ Tarım Koordinasyon Merkezi kuracağız”

Kılınç, “ Tarım Koordinasyon Merkezi kuracağız”

Bağımsız Türkiye Partisi’nin Sivas Belediye Başkan Adayı Necati Kılınç, beraberinde Teşkilat Başkanı Ömer Aslan ve MYK üyesi Mustafa Doğan ile birlikte Gümüşdere beldesi (Gümder) Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan adayı Kılınç, önemli projelerini açıkladı.

Bağımsız Türkiye partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Necati Kılınç, tarım sektöründe önemli bir adım atacaklarını belirterek, Tarım Koordinasyon Merkezi’nin kurulacağını ve tarım ürünlerinin markalaşmasına yönelik destekler vereceklerini dile getirdi. Kılınç, Proje kapsamında ayrıca, gençlerin istihdamını artırmak amacıyla iş kurmak isteyenlere sermaye ve pazarlama desteği sağlayacaklarını vurguladı.

Şehrin yeniden planlanması konusunda da detaylar veren BTP Sivas Belediye Başkan Adayı Necati Kılınç, yeni imar planlarıyla şehirde dört ayrı merkez oluşturacaklarını ve her bir merkeze alışveriş, kültür ve eğitim merkezleri inşa edeceklerini söyledi.

Kılınç, Ayrıca, geniş caddeler, bulvarlar ve modern binaların inşasıyla şehrin modern bir görünüme kavuşacağını belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ