Liseler arası voleybol turnuvası sona erdi

Liseler arası voleybol turnuvası sona erdi

Sivas Belediyesi ile Millî Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Liseler Arası Voleybol Turnuvası sona erdi. Turnuvada derece elde eden takımlar için ödül töreni gerçekleştirildi.

Sivas Belediyesi ile Millî Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde bu yıl 6’ncısı düzenlenen Liseler Arası Geleneksel Voleybol turnuvası sona erdi. Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinde hayatını kaybeden Millî Voleybolcu Ahsen Baş’ın adının verildiği turnuvada dereceye giren takımlar için ödül töreni gerçekleştirildi.

Turnuva Mecnun Otyakmaz Spor Salonunda düzenlenen final müsabakası ile tamamlandı. Finalde Halis Gülle Anadolu Lisesi ile Şehit Furkan Peker Anadolu Lisesi kız takımları karşı karşıya geldi. Mücadeleyi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, Müdür Yardımcımız Dursun Yıldırım, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Aytaç Keklik de izledi. Karşılaşmayı, 3-0’lık skorla kazanan Halis Gülle Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı şampiyon oldu.

Erkeklerde Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesinin şampiyonluk sevincini yaşadığı turnuvada kızlar kategorisinde; Şehit Furkan Peker Anadolu Lisesi ikinci, Sivas Lisesi üçüncü, Atatürk Anadolu Lisesi dördüncü oldu. Erkekler kategorisinde ise Mehmet Gökhan Ay Anadolu Lisesi ikinci, Gazi Anadolu Lisesi üçüncü ve Şehit Furkan Peker Anadolu Lisesi dördüncü oldu.

Final maçı sonrasında derece elde eden takımlar için ödül töreni gerçekleştirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ