Merve Yıldız Yaray, projelerini Kızılırmak TV de değerlendirdi

Merve Yıldız Yaray, projelerini Kızılırmak TV de değerlendirdi

Sivas’ın yerel televizyon kanalı Kızılırmak TV, siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Bugünün konuğu ise Sivas’ın ilk ve tek Belediye Başkan Adayı olan İyi Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Merve Yıldız Yaray oldu. Sunuculuğunu Selcen Küçükçongar’ın üstlendiği “Seçim 2024” programında Yaray, Sivas’ın çeşitli konularını ele aldı.

Merve Yıldız Yaray, programda Sivas’ın imarından, trafiğine, su sorunlarından altyapıya, sosyal ve kültürel projelere kadar geniş bir yelpazede projelerini paylaştı. Sivas’ın gelişimi ve büyümesi için hayal ettiği projeleri anlatan Yaray, Sivas halkının kendisine oy vermesi durumunda bu projeleri hayata geçirerek Sivas’ı dünya genelinde tanıtacaklarını ifade etti.

Ayrıca, İyi Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Merve Yıldız Yaray, belediyeyi profesyonel bir ekip ile yöneteceğini vurgulayarak, profesyonel bir yaklaşımla belediyeyi yöneterek Sivas’ın potansiyelini en iyi şekilde değerlendireceklerini söyledi.

Sivaslılar, Merve Yıldız Yaray’ın açıklamalarını Kızılırmak TV aracılığıyla takip ederken, seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte adayların vizyon ve vaatlerini değerlendirme süreci de hız kazanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ