Milli Eğitim müdürü Yener, öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi

Milli Eğitim müdürü Yener, öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi

Okula Uyum Programı kapsamında Sivas’ta okul öncesi, ilkokul 1 ve lise 9. sınıf öğrencileri, okulla buluştu. Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, bu kapsamda Kızılırmak İlkokulunu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Millî Eğitim Bakanlığınca planlanan Okula Uyum Programı kapsamında Sivas’ta okul öncesi, ilkokul 1 ve lise 9. sınıf öğrencileri, okulla buluştu. Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, bu kapsamda Kızılırmak İlkokulunu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Yener’e Şube Müdürü Hülya Bozbıyık da eşlik etti.

Bir süre çocukları ile birlikte okula gelen velilerle sohbet eden Yener, daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Öğrencilere başarılarla dolu bir eğitim hayatı dileyen Yener, “Heyecanınız ve mutluluğunuz gözlerinizden okunuyor. Sizin gibi bizler de çok heyecanlı ve mutluyuz. Öğretmenlerimiz sizin için çok güzel etkinlikler hazırladı. Bu hafta hem okulunuzu hem öğretmeninizi tanıyacak, oyunlar oynayacak, doyasıya eğleneceksiniz.” dedi.

Yener, daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle de bir araya gelerek sohbet etti. 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının hayırlı olmasını dileyen Yener, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ