Reha Kars, Sivas’a dair projelerini basın ile paylaştı

Reha Kars, Sivas’a dair projelerini basın ile paylaştı

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars, adaylığının açıklanmasıyla birlikte ilk basın toplantısını gerçekleştirdi. Reha Kars, yazılı, görsel ve sosyal medya temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi. Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars, hem kendini hem de Sivas’a dair yapacaklarını paylaştı.

Programa, Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Sivas İl Başkanı Hakan Uygun ve partililer yoğun katılım sağladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas İl Başkanı Hakan Uygun’un konuşmasıyla başlayan programda “Aday adaylığı başvuru sürecimizde ilçelerimiz dahil 50 kişiden aday adaylığı başvurusu aldık. Bu partimize olan ilginin ve güvenin arttığının en büyük göstergesidir.”  dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars; konuşmasına kendini tanıtarak başladı. Sivas’ta doğup büyüdüğünü, memleketinin sorunlarına hâkim olduğunun altını çizen Kars, “Sivas’ın daha da gelişmesi için ve sorunlarının çözülmesi için 3 aydır gece gündüz çalıştığını dile getirdi.

Hazırladıkları projeleri 2 hafta içerisinde kamuoyuyla da paylaşacaklarını vurgulayan Kars, “Bütün insanlarımızın projelerimizin yenilikçi ve gelişim odaklı olduğunu gördüğünde bize destek vereceklerine inanıyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek ise; partililerinin Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars’ın Sivas için büyük kazanım olacağını belirterek, gelişen ve büyüyen bir Sivas için Reha Kars’a Sivaslı hemşerilerinden destek istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ