Saadet Partisi ile Sivas’ın Otopark Sorunu Bitecek

Saadet Partisi ile Sivas’ın Otopark Sorunu Bitecek

Sivas’ta yaşanan otopark sorununa çözüm için Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç’tan dikkat çeken bir proje geldi. Kılıç, ‘Şems-i Sivasi Meydanı Projesi’nden bahsederek Sivas’taki otopark sorununu çözeceklerini söyledi.

Saadet Partisi Sivas belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kılıç, Sivas’ın sorunlarının bitmesi için kökten çözüm olan projelerini kamuoyu ile paylaşıyor. Bu noktada Sivas’ta yaşanan otopark sıkıntısına dikkat çeken Kılıç, belediye başkanı seçildiği takdirde gerçekleştireceği yeraltı otopark projesini anlattı.

Kılıç, “Bulunduğumuz nokta Buğday Pazarı’nın bulunduğu Dikilitaş. Burası Sivas’ın en kıymetli yeri… Bizim burası için düşündüğümüz bir ‘Şems-i Sivasi Meydanı’ projemiz var. Türkiye’nin en ünlü mimarlarını getirerek burada büyük bir proje çalışması yapacağız. Yaptığımız projelerde ilk öncelik esnafın. Kesinlikle rant ilişkisi, müteahhit, yandaş, çıkar olmayacak. Biz esnafımızın duasına muhtacız. Hal binası, Buğday Pazarı, Meydan Camisi ve buradaki çarşının alt kısmına tamamen otopark yerleştireceğiz. Sivas’ın bütün otopark meselesini çözüyoruz inşallah. Buradaki esnafımıza otopark kesinlikle ücretsiz olacak. Yolsuzluk, soysuzluk, ahlaksızlık, edepsizlik ve yandaşları yok bizim projemizde” şeklinde ifadelere yer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ