Semih Oğuzhan, STK’lara destek ziyaretlerini sürdürüyor

Semih Oğuzhan, STK’lara destek ziyaretlerini sürdürüyor

İyi Parti Sivas belediye meclis üyesi adayı semih Oğuzhan partisi için canla başla çalışıyor.

Sivas’ta İyi Parti’nin enerjik ve kararlı ismi Semih Oğuzhan, yerel seçimler öncesinde sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek destek arayışını sürdürüyor. İyi Parti’nin Belediye Meclis Üyesi adayı Semih Oğuzhan, bu kez Sivas Şehit Aileleri ve Gazileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Deveci’yi ziyaret etti.

Ziyarette Oğuzhan, dernek başkanı Deveci’ye nazik misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini iletti ve ülke gündemi hakkında görüş alışverişinde bulunarak yerel seçimler için destek istedi. Oğuzhan, daha sonra Zaralılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Kurtlapa Köyü Derneği’ni ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi ve İyi Parti’nin projelerini anlattı.

Bu ziyaretlerde Oğuzhan, derneklerin toplumda birlik ve beraberliğin sağlanmasında önemli bir rol oynadığını vurgulayarak, sivil toplum örgütlerinin katkılarını takdir etti. Dernek yönetimleri ise Oğuzhan’a gösterdiği ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Semih Oğuzhan ve İyi Parti adayları, sivil toplum örgütlerinin desteğiyle birlikte Sivas’a daha iyi hizmetler sunmak için kararlılıkla çalışmaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ