Semih Oğuzhan ve parti yöneticileri Yazıcıoğlu’nun anı evini ziyaret etti

Semih Oğuzhan ve parti yöneticileri Yazıcıoğlu’nun anı evini ziyaret etti

BBP kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindeki 5 kişinin bindiği helikopter 25 Mart 2009 tarihinde Kahramanmaraş’taki Keş Dağı’na düşmüş, helikopterde Yazıcıoğlu ile birlikte bulunan BBP Sivas İl Başkanı Erhan Üstündağ, İl Başkan Yardımcısı Yüksel Yancı, BBP Sivas Belediye Meclis Üyesi adayı Murat Çetinkaya, pilot Kaya İstektepe ve gazeteci İsmail Güneş hayatını kaybetmişti.

BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlunun 15. Ölüm yıl dönümü nedeniyle İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Ankara Milletvekili Kürşat Zorlu, İyi parti il başkanı Volkan Karasu,İyi Parti Belediye meclis üyesi adayı Semih Oğuzhan ve parti yöneticileri, Şarkışla da bulunan Muhsin yazıcoğlu anı evini ziyaret ettiler.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Ankara Milletvekili Kürşat Zorlu, Şehit lider Muhsin yazıcıoğlunun içinde bulunduğu helikopter kazasının üzerinden geçen 15 rağmen olayın aydınlatılmamasına büyük üzüntü duyduğunu ifade etti.

İyi Parti Sivas Belediye Meclis Üyesi adayı Semih Oğuzhan ise; Muhsin Yazıcıoğlu ve helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden BBP Sivas İl Başkanı Erhan Üstündağ, İl Başkan Yardımcısı Yüksel Yancı, BBP Sivas Belediye Meclis Üyesi adayı Murat Çetinkaya, pilot Kaya İstektepe ve gazeteci İsmail Güneşe Ahllahtan rahmet dileyerek olayı bir an evvel aydınlatılması temennisinde bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ