“Sivas’ta Yaşanan Silahlı Kavga, Alacak-Verecek Meselesiyle Patlak Verdi”

“Sivas’ta Yaşanan Silahlı Kavga, Alacak-Verecek Meselesiyle Patlak Verdi”

Sivas’ın Kardeşler Mahallesi’nde meydana gelen trajik olayda, alacak-verecek meselesi yüzünden çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştüğü öğrenildi. İşyeri olarak kullanılan bir mekanda buluşan Sadullah K (33), Mahmut Ö (50) ve Cihan K., alacak-verecek konusunu görüşmek üzere bir araya geldi.

Ancak görüşme kısa sürede tartışmaya dönüştü ve Cihan K. tarafından kullanılan tabanca ile ateş açıldı. Silah seslerini duyanlar durumu hemen yetkililere bildirdi. Olay yerine gelen Emniyet Güçleri ve Sağlık Ekipleri, Cihan K.’nın silahından çıkan kurşunlarla Sadullah K’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Göğsünden vurulan ve ağır yaralandığı bildirilen Mahmut Ö’nün ise ambulansla hastaneye sevk edildiği kaydedildi

Mahmut Ö’nün durumunun ciddiyetini koruduğu ve Cihan K.’nın ise gözaltına alınarak emniyete götürüldüğü öğrenildi.  Bu acı olay, alacak-verecek konularında yaşanan anlaşmazlıkların ne denli tehlikeli sonuçlar doğurabileceğini bir kez daha gözler önüne serdi. Olayla ilgili soruşturma ise devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ