Serdar İnce, Hükümetin İsrail politikasını eleştirdi

Serdar İnce, Hükümetin İsrail politikasını eleştirdi

Deva Partisinin Sivas Belediye Başkan Adayı yüksek Mimar Serdar İnce, hükümetin İsrail politikasını Eleştirdi ve Halkı “AKP İl Başkanlıklarına Siyah Çelenk Koyma Cesareti Göstermeye davet etti

Sivas Belediye Başkan adayı ve yüksek mimar Serdar İnce, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Ülke genelinde olduğu gibi Sivas’ta da israil malları boykot edilirken, Ne yazık ki, İktidar partisi teşkilatlarınca, İsrail ürünlerinin iftar sofralarında yer verilmesine tepki gösterdi.

İnce, paylaşımında, İsrail’i protesto edenlerin AKP il başkanlıklarına siyah çelenk koyma cesareti göstermeleri gerektiğini belirtti ve bunun İsrail’de çok şeyleri değiştireceğini iddia etti.

İnce’nin paylaşımında ayrıca, bugün AKP Sivas il başkanlığı tarafından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ve sivil toplum kuruluşlarına iftar verildiğini ve bu iftarda Coca-Cola ve benzeri ürünlerin ikram edildiğini dile getirdi. İnce, bu durumu, Gazze’ye destek olmaya tercih edilen bir tutum olarak yorumladı ve İsrail’i protesto edenlerin, Starbucks kafelerine alternatif olarak AKP il başkanlıklarına siyah çelenk koymalarının gerekliliğini vurguladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ