SİMDER Denetim Kurulu Başkanı Mustafa Koçu KAMİAD MYK Üyeliğine Seçildi

SİMDER Denetim Kurulu Başkanı Mustafa Koçu KAMİAD MYK Üyeliğine Seçildi

Sivas İnşaat Mühendisleri Derneği (SİMDER) Denetim Kurulu Başkanı Mustafa Koçu, Kamu Müteahhitleri ve İş İnsanları Derneği (KAMİAD) Genel Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi olmuştur. Ankara’da bulunan Genel Merkez Binası’nda düzenlenen Mayıs ayı Yönetim Kurulu toplantısına katılan Mustafa Koçu, resmen göreve başlamış bulunmaktadır.

Mustafa Koçu’nun bu önemli görevi üstlenmesi, Sivas ve meslektaşları için büyük bir anlam ve öneme sahiptir. Özellikle kamuya iş yapan müteahhitleri için bu gelişme, mesleğe ve meslektaşlarının ulusal çapta temsil edilmesi açısından önemli bir adım olmuştur.

SİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Gökhan Fatih Aslan, bu atamanın Sivas’ı ileriye taşıma ve meslektaşlarımızın ulusal düzeyde söz sahibi olma noktasında büyük bir fırsat sunduğunu belirterek şunları söyledi: “Mustafa Bey’in almış olduğu bu görev, Sivas için, mesleğimiz ve meslektaşlarımız için son derece önemli ve anlamlıdır. Meslektaşlarımızın sorunlarını yerelde değil, Ankara’da dile getirecek düzeyde temsil edilmeleri, etkili ve yetkili arkadaşlarımızın sayısının artmasına vesile olacaktır. Mustafa Bey’e yeni görevinde başarılar diliyorum. Hepimiz için hayırlı ve uğurlu olsun.”

Bu yeni görev, SİMDER’in ve meslektaşlarımızın sorunlarının çözümü için Ankara’da daha güçlü bir şekilde temsil edilmesini sağlayacak. Mustafa Koçu’nun KAMİAD MYK üyeliği, Sivas ve meslektaşları için umut verici ve geleceğe yönelik önemli bir adım olarak görülüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ