“Sivas’ın Yeni Dijital Medya Platformu: Kızılırmak Web TV Yayın Hayatına Başlıyor”

“Sivas’ın Yeni Dijital Medya Platformu: Kızılırmak Web TV Yayın Hayatına Başlıyor”

Sivas’ın medya sahnesinde yeni bir soluk olan Kızılırmak Web TV, Sivaslılara çeşitli programlarla seslenmeye hazırlanıyor. Yerel kanalların kapanmasıyla birlikte dijital medyanın yükselişi göz önüne alındığında, bu yeni platformun önemi artıyor.

Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer’in liderliğinde kurulan Kızılırmak Web TV, siyasi, ekonomik, iş dünyası, spor ve daha birçok konuda programlarla Sivas’ın nabzını tutmayı amaçlıyor. Yayınlar, Sivasbiliyor dijital haber platformu aracılığıyla aynı anda izleyicilerle buluşacak.

Yayın hayatına geçecek olan Kızılırmak Web TV, tanınmış isimler Selcen Küçükçongar ve Regaip Tütüncü’nün sunumuyla Sivaslı izleyicilere hitap edecek. Yayının hafta içinde başlaması bekleniyor ve siyasetin nabzının Kızılırmak Web TV üzerinden atacağı heyecanla bekleniyor.

Bu girişimle birlikte, Sivaslılar geleneksel medyanın ötesinde, dijital platformlarda da bilgi edinme ve etkileşimde bulunma imkanına kavuşacak. Kızılırmak Web TV, Sivas’ın güncel konularını takip etmek isteyenler için yeni ve heyecan verici bir medya deneyimi sunmayı hedefliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ