Yakamoz emlak düzenlenen törenle hizmete açıldı

Yakamoz emlak düzenlenen törenle hizmete açıldı

Emlak sektörüne yeni bir işyeri daha katıldı. Yakamoz Emlak ve Yatırım danışmanlığı sektörde yerini aldı.

Aynalı çarşıda faaliyete başlayan Yakomaz Emlak ve Yatırım danışmanlığı ofisinin açılışına Sivas İl Tarım ve Ormancılık Müdürü Seyit Yıldız, Esnaf ve Sanatkârlar odaları birliği başkanı Hakan Demirgil, Yiyecek yapanlar ve satanlar odası başkanı Mehmet Akgül, Sivas’ta çeşitli meslek kuruluşlarının yöneticileri ve temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesi işyerinin hayırlara vesile olması için dua edildi. Okunan duanın ardından Yakomaz emlak ve Yatırım danışmanlığı ofisinin açılışı Sivas İl Tarım ve Ormancılık Müdürü Seyit Yıldız, Esnaf ve Sanatkârlar odaları birliği başkanı Hakan Demirgil, Yiyecek yapanlar ve satanlar odası başkanı Mehmet Akgül, Ticaret ve sanayi odası eski başkanı Osman Ada ve işyeri sahipleri Murat Erdemli ve Ekrem Akgül tarafından kurdele kesildi.

İlginin yoğun olduğu Yakamoz emlak ofisinin açılışı sonrası davetlilere çeşitli ikramlar sunuldu.

Sivasbiliyor habere konuşan Yakamoz Emlak ve Yatırım danışmanlığı ofisinin sahibi Ekrem Akgül ve Murat Erdemli Emlak sektörüne adım atmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, işyerinin başta Sivas’a hayırlar getirmesini temenni ettiler.

Emlak sektöründe adından söz ettireceklerini kaydeden Akgül, sektörün yeniliklere açık olması gerektiğini vurgulayarak, Sivaslılara en iyi hizmeti sunmak için her türlü gayreti göstereceklerini ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ