SMA Tip-1 Hastası Baybars’ın yüzü gülüyor

SMA Tip-1 Hastası Baybars’ın yüzü gülüyor

Vali Yılmaz Şimşek’in eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek, Vatandaşlarla Birlikte Baybars bebek İçin Balonlar Bıraktı”

SMA Tip-1 hastası olan Baybars Alim bebek için toplum tarafından gösterilen büyük destekle tedavi masrafları tamamlandı. Bu sevindirici gelişmenin ardından, Vali Yılmaz Şimşek’in eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek, bugün Kongre Müzesi Bahçesi’nde bir araya gelen vatandaşlarla birlikte gökyüzüne balonlar bıraktı.

Baybars’ın tedavisi için başlatılan kampanya kısa sürede büyük ilgi gördü ve toplumun duyarlılığıyla hedeflenen tutarın üzerine çıkılarak tedavi için gerekli olan finansal destek sağlandı. Dr. Çiğdem Olgun Şimşek, bu mutlu anı Kongre Müzesi Bahçesi’nde düzenlenen etkinlikte vatandaşlarla paylaştı.

Şimşek, “Toplumumuzun bir araya gelerek bu güzel destekle Baybars’ın tedavi masraflarını karşılaması, dayanışma ve sevgiyle dolu bir örnek teşkil ediyor. Herkesin katkısıyla bu başarı elde edildi. Baybars’ın yüzü artık gülüyor, ve bu, hepimizin birlikte başardığı bir zafer” dedi.

Etkinlikte bir araya gelen vatandaşlar, Baybars için dua edip, sağlık ve mutluluk dileklerini balonlarla gökyüzüne bıraktılar. Bu anlamlı etkinlik, toplumun bir araya gelerek yardıma ihtiyaç duyanlara destek olma iradesini bir kez daha ortaya koydu.

Baybars Alim bebek için toplumun birlik ve beraberlik içinde verdiği destek, umut dolu bir geleceğe olan inancı güçlendirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ