SP Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, basın ile bir araya geliyor

SP Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, basın ile bir araya geliyor

Saadet partisi ve Gelecek partisinin ortak Sivas belediye başkan adayı Zeki Kılıç sahalara iniyor.

Saadet Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Zeki Kılıç, perşembe günü kahvaltılı basın toplantısı ile yazılı, görsel ve sosyal medya yöneticileri buluşacak.  Bismillah diyerek seçim startını verecek olan Kılıç, katılımcılara projeleri ve yapmayı planladığı çalışmalar hakkında bilgiler verecek.

Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, Sivas’ın geleceği için önemli adımlar atmayı hedeflediklerini belirterek,  “Sivas’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Altyapıdan sosyal projelere kadar birçok alanda vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyoruz.” Dedi.

Kılıç, özellikle ulaşım, çevre düzenlemesi ve eğitim gibi alanlar başta olmak üzere vatandaşların yaşamlarını kolaylaştıracak, şehrin estetik görünümünü güçlendirecek ve çevresel sürdürülebilirliği destekleyecek projelerin hayata geçirileceğini vurguladı.

Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan adayı Zeki Kılıç, kahvaltı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak. Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine hız verecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ