TGF Anadolu buluşmalarında muhteşem gala gecesi…

TGF Anadolu buluşmalarında muhteşem gala gecesi…

Sivas Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Gazeteciler Federasyonu 5.Anadolu buluşmaları programı muhteşem gala gecesi sona erdi.

Programa TGF Genel başkanı Yılmaz Karaca’nın yanı sıra Sivas Vali Vekili İhsan Maskar, Sivas belediye başkanı Hilmi Bilgin, BBP Genel başkanı Mustafa Destici, Türkiye’nin dört bir yanından, KKTC ve Azerbaycan’dan 100’ün üzerinde gazeteci katıldı.

Sivas Gazeteciler Cemiyeti başkanı Hakan Sezerer, gazetecileri 4 yıl aradan sonra Sivas’ta ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Sezerer, ayrıca Sivas Gazeteciler cemiyetinin 30. Kuruluş yıldönümünü kutladıklarını ifade etti.

TGF Genel başkan Yılmaz Karaca da, “Böyle güzel bir organizasyondan dolayı Sivas cemiyet başkanımız Hakan Sezerer ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum, çok güzel ve verimli bir program oldu” dedi.

Sivas Vali Vekili İhsan Maskar ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise yaptıkları konuşmasında, Türkiye’nin çeşitli illerinden Sivas’a gelen gazetecileri Sivas’ta ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Sivas gazeteciler cemiyetinin 30. Yılını kutladılar.

BBP Genel başkanı Mustafa Destici de basının onurlu bir meslek olduğunu belirterek, her zaman basının yanında olacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından cemiyete destek sağlayan kişi ve kurumlara plaket verildi.

Daha sonra ise Sivas Gazeteciler Cemiyeti’nin 30.kuruluş yıldönümü için hazırlanan pasta kesildi ve kutlama yapıldı.

Gecede sahne alan sanatçıların seslendirdiği şarkılar eşliğinde halaylar çekildi. Halkoyunları gösterileri ve aşıklar da geceye renk kattı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ