Yener, birim müdürlerinden brifing aldı

Yener, birim müdürlerinden brifing aldı

Sivas Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumların çalışmaları, değerlendirme ve planlama toplantısında ele alındı.

Millî Eğitim Müdürü Necati Yener Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Şube Müdürü Resul Çatal ve kurum müdürleri katıldı.

Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, toplantıda; Sivas Öğretmenevi, Halk Eğitimi Merkezi, Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Bilim ve Sanat Merkezi, Buruciye Bilim ve Sanat Merkezi, Olgunlaşma Enstitüsü, Sultan Şehir MTAL ve Dr. Sadık Ahmet Mesleki Eğitim Merkezi bünyesinde yürütülen, proje ve çalışmalar hakkında brifing aldı.

Daha sonra yıl boyunca yapılacak çalışmalar, kurumlar arası iş birliğinin artırılması, kurumların beklentisi, ve uygulanması planlanan projeler üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Kurumların kendi faaliyet alanları ile ilgili yeni projeler geliştirmesini isteyen Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, “Her alanda en iyi performansla çalışmalarımızı yürütecek, hizmetlerimizi etkin, verimli ve en iyi şekilde yürütmek için gereken planlamaları yapacağız. Kurumlarımızın verim ve üretkenliğinin artırılması için işbirliği içerisinde çalışmamız gerekiyor.” dedi.

Toplantıda Yener, kurum müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini de dinledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ