Bilgin, “Hizmet ve eser siyaseti yapan bir partiyiz”

Bilgin, “Hizmet ve eser siyaseti yapan bir partiyiz”

Ak Parti Sivas Belediye Başkan adayı ve mevcut başkan Hilmi Bilgin, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini ve vatandaştan yeniden yetki almak için sahada olduklarını ifade etti.

Ak Parti Sivas Belediye Başkan adayı ve mevcut Başkan Hilmi Bilgin, seçim çalışmaları çerçevesinde kent meydanında basın açıklaması yaptı. Seçim çalışmaları hakkında açıklamada bulunan Ak parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Türkiye genelinde eş zamanlı olarak ‘Çat Kapı’ ziyaretleri yapacaklarını belirterek, seçim ziyaretlerine bugün itibaren başladıkları kaydetti.

Sivas Belediye Başkanı ve Ak parti Sivas Belediye başkan adayı Hilmi Bilgin ise hizmet ve eser siyaseti yapan bir parti olduklarını ifade etti.

Yaklaşık 22 yıldır bu ülkenin bayrağının dalgalandığı her yerde şehrin her mahallesinde ve her köyünde eserler inşa ettiklerini ifade eden Başkan Bilgin, Bunun neticesinde de milletimiz 16 defa bu güzel şehre ve ülkeye hizmet etme imkânı verdi. Dedi.

31 Mart’tan sonra da önümüzdeki 5 yıl Sivas’a değer katacak hizmet ve eserleri kazandırmak adına çalışmalara devam edeceğini kaydeden Başkan Bilgin, tüm sivas halkında destek istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ