Yeniden Refah Partisi Ulaş Seçim Koordinasyon Merkezini açtı

Yeniden Refah Partisi Ulaş Seçim Koordinasyon Merkezini açtı

Yeniden Refah Partisi, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, parti Ulaş ilçesindeki seçim merkezini hizmete açtı.

Düzenlenen törenle açılışı gerçekleştirilen Ulaş Seçim Koordinasyon Merkezi’ne Yeniden Refah Partisi Sivas İl Sorumlusu Mahmut Başak, il teşkilatı yöneticileri ve partililer katıldı.

Açılış öncesinde yapılan konuşmada, İl Sorumlusu Mahmut Başak, Ulaş ilçesinde Yeniden Refah Partisi’nin güçlenerek hizmet vereceğini belirtti. Başak, il ve ilçe belediyelerinde yeniden refahı sağlayarak halka hizmet etmenin önemine vurgu yaparak, tüm vatandaşların desteğini beklediklerini ifade etti. “Belediyelerimizi birlikte yöneteceğiz, sorunların üstesinden hep birlikte geleceğiz” diyen Başak, “Gelin, yeniden refahla bütünleşelim” çağrısında bulundu.

Konuşmaların ardından Ulaş Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi ve açılış sonrasında partililere ve davetlilere çeşitli ikramlar sunuldu.

Yeniden Refah Partisi’nin Ulaş ilçesindeki bu adımı, yerel seçimlere hazırlık sürecindeki kararlılığını ve halka yönelik hizmet anlayışını gösteriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ