Yetim ve öksüzler piknikte eğlenecek

Yetim ve öksüzler piknikte eğlenecek

Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibi tarafından her yıl geleneksel hale getirilen yetim pikniği bu yılda muhteşem organizasyonla gerçekleştirilecek.

Yetim ve öksüz ailelerin çocuklarına yönelik düzenlenen piknik organizasyonu 23 Temmuz Pazar günü yapılacak.

Yemek, eğlence, sohbet, çeşitli oyunlar ve daha birçok aktivitenin sergileneceği piknikte, Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibince her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş…

Peygamber efendimiz Hazreti Muhammedin hadisi şerifinde de buyurduğu gibi “Yetime karşı şefkatli bir baba gibi olun. Onlar cennetin anahtarı” sözüne istinaden Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibi, 15 yıldır sürdürdüğü iyilik harekâtıyla 7 den 70’e herkesin gönlünde taht kurmayı başardı.

Hayırsever vatandaşların katkıları ve gönüllü yardım ekibinin destekleri ile Pazar günü düzenlenecek yetim pikniğinde Uzay gemisi oyun parkuru, Ufo şişme oyun parkı ve şişme tırmanma duvarı ile çocuklar gönüllerince bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşayacak.

Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibinin Onursal Başkanlığını yürüten Sivas’ın sevilen ve sayılan isimlerinden olan, hiç kimseyi boş çevirmeyen, kendini yardım gönüllüsü olarak adayan ve halen aktif olarak da bu gönüllü harekette yerini alan Ahmet Özaydın, düzenlenecek piknik hakkında sivasbiliyor habere açıklamada bulundu.

Amaçlarının yetim ve öksüzlerinin yüzünü güldürmek olduğunu dile getiren Özaydın, bu iyilik harekâtına maddi ve manevi destek olan tüm Sivas halkına teşekkür etti.

Çocukların ülkenin geleceği açısından büyük önem arz ettiğini kaydeden Özaydın, yetim ve öksüzlerin bu mutlu günlerine ortak olmak isteyen tüm hayırseverleri bu organizasyonda yer almaya davet etti.

Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibinin Başkanı işadamı Bülent Korkmaz ise; gece gündüz demeden bu iyilik harekâtın sürdürülebilir olması için büyük gayret gösterdiklerini belirterek, hayır yarışında yer almak isteyen tüm gönüllüleri Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibinde yer alma çağrısında bulundu. Gönüllü yardım ekibi olarak sayısız projelere imza attıklarını kaydeden Korkmaz, çocuklarımız başta olmak üzere yardıma muhtaç olan ailelerimizin yüzlerinin gülmesi bizlerin en büyük amacıdır ” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ