Yetimlerin yüzü Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibiyle gülüyor

Yetimlerin yüzü Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibiyle gülüyor

Haydi, Bir Yetime Uzanan Merhamet Eli de siz Olun… Yetim ve öksüzün yüzünü güldürmek isteyen bu hayır yarışına destek olmalı…  Bir Elde Sen Uzat Gönüllü yardım ekibi, yetim ve öksüzleri bir araya getirmeye ve çeşitli aktiviteler ile yüzlerinin gülmesine vesile olmaya devam ediyor. Bu kapsamda her yıl geleneksel hale getirilen piknik programını bu yılda sürdürecek.

Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibince, Sivas’ta 23 Temmuz 2023 Pazar Günü Yetim ve Öksüz Ailelerden Oluşan Çocuklar İçin Piknik Programı düzenliyor.

Sivas’ta 15 yıldır Faaliyet Gösteren ve çoğunluğu Sivas’ın yardımsever ve cömert kadınlarından oluşan gönüllü yardım ekibi, yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle, ihtiyaç sahibi insanların, düşkünlerin, kimsesizlerin kimsesi olmaya ve bu çok gayretli çalışmalarla İl Protokolü başta olmak üzere her kesimin de takdirini topluyor.

Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibi, yardım faaliyetleri kapsamında her ramazan ayında kumanya,  iaşe, evlere yemek, adak kurban bağışı ve İftar gibi birçok faaliyetleriyle Ramazan öncesi ve sonrası, kahvaltını kardeşinle paylaş, kırtasiye, eşya ve ev araçları yardımı konusunda tedarik, İnsani Konularda Psikolojik destekten, öğrenci burslarına kadar birçok konuda ihtiyaç sahibi insanlara uzanan el olmaya devam ediyor.

Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibinin Onursal Başkanlığını yürüten Sivas’ın sevilen ve sayılan isimlerinden olan, hiç kimseyi boş çevirmeyen, kendini yardım gönüllüsü olarak adayan ve halen aktif olarak da bu gönüllü harekette yerini alan Ahmet Özaydın ve gönüllü harekâtın başkanı olan şehrimizin saygı gören esnaflarından eğitim gönüllüsü Bülent Korkmaz ile birlikte 45 kişilik iyilik meleği bu hayır harekâtın birer neferi olarak gece gündüz demeden hizmetlerini aralıksız sürdürüyor.

Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibince, İnsanların hayatlarına dokunan bu güzel ve en önemli Projelerinin başında gelen, çoğunluğu ilimizde bulunan yetim ve öksüz ailelerden Oluşan piknik programıyla çocukların yüzünü güldürecek.

Bir El de Sen Uzat gönüllü yardım ekibince, Çocuklar için organize edilen Piknik Programında başta yemek, sosyal etkinlik, yarışmalar, sohbet, eğlence ve sürpriz ikramlar sunulacak.

Bir El De Se Uzat gönüllü yardım ekibi Onursal Başkanı Ahmet Özaydın, amaçlarının yetim ve öksüzlerin boyunlarının bükük kalmaması için destek olduklarını belirterek, bu iyilik harekâtına herkesin destek olmasını istedi. Yardımlaşmanın önemine değinen Özaydın, paylaşmak toplumları birlikteliklerini güçlendireceğini kaydetti.

Bir El De Sen Uzat gönüllü yardım ekibinin Başkanı İşadamı Bülent Korkmaz ise; bu gönüllülerimiz olduğu sürece bu iyilik harekâtımız durmaksızın sürecektir. Gönlümüz arzu eder ki, bu hayır yarışında herkesin bu pastadan faydalanmasını istiyoruz. Pazar günü organize edeceğimiz pikniğimize tüm Sivas halkının destek ve katkısını bekliyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ