Yıldız Belde’ sinde Yenilik Rüzgârı: Ferhat Aktaş’ın Vizyonuyla Değişim Başlıyor

Yıldız Belde’ sinde Yenilik Rüzgârı: Ferhat Aktaş’ın Vizyonuyla Değişim Başlıyor

Sivas’ın parlayan yıldızı olarak gösterilen Yıldız Belde’si, genç ve dinamik AK Parti Belediye Başkan Adayı Ferhat Aktaş’ın iddialı projeleriyle yeni bir döneme hazırlanıyor. 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere sayılı günler kala, adaylar projelerini kamuoyuyla paylaşmaya devam ederken, Aktaş da Selcen Küçükçongar’ın sunduğu Seçim 2024 programında iddialı açıklamalarda bulundu.

Yıldız Belde’sinin alt yapıdan üst yapıya kadar birçok projeyi hayata geçirerek adından söz ettireceğini belirten Aktaş, özellikle mezarlık projesiyle geçmişe saygıyı temsil eden bir yapıyı hayata geçireceklerini vurguladı. “Tek tip mezar ile geçmişimize en iyi şekilde sahip çıkacağız.” diyerek, toplumun değerlerine verdiği önemi ortaya koydu.

Ayrıca, su sorununu tamamen ortadan kaldırma sözü veren Aktaş, gençlerden yaşlılara kadar her kesimin hayatını kolaylaştıracak projelerle Yıldız Belde’sini daha yaşanabilir bir yer haline getireceğini ifade etti. Özellikle öğrencilerin ve gençlerin ücretsiz internet kullanımı imkanıyla ilgili müjde veren Aktaş, teknolojinin gücünü her kesime ulaştırmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Yıldız Belde’si, Ferhat Aktaş’ın liderliğinde, yenilikçi ve vizyoner projelerle geleceğe daha güçlü adımlarla ilerlemeye hazırlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ