Yüksek Mimar Serdar İnce, Konut seferberliği başlattı

Yüksek Mimar Serdar İnce, Konut seferberliği başlattı

Deva Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Serdar İnce, şehirdeki konut sorununu kökten çözmek için harekete geçti. “Yeni Bir Sivas” vizyonuyla yola çıkan İnce, evi olmayan tüm halkı mutlu yuvalara kavuşturmayı hedefliyor.

Bu amaçla Dedebalı Mahallesi’ni yeniden inşa edeceklerini duyuran Mimar İnce, mağdur olan vatandaşların ev sahibi olmalarını sağlayacaklarını ve çağdaş konutlara erişim imkanı sunacaklarını belirtti.

Nuri Demirağ’da ise, yaklaşık 20 bin çalışan öngörülen alanın yanında, 70 bin kişinin yaşayacağı modern bir şehir inşa edileceğini vurgulayan Deva Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Serdar İnce,  bu projelerle birlikte, şehrin nüfusunun artmasıyla birlikte konut taleplerini karşılamak için çalışacaklarını ifade etti. İnce, halkın ucuz arsa maliyetleri ile ev sahibi olmalarını sağlayacaklarını dile getirdi.

Sivas’ın geleceği için atılan bu adımlar, şehrin yaşam kalitesini yükseltmek ve vatandaşların refahını artırmak adına önemli bir adım olarak nitelendiriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ